<- Zpět na všechny kmeny

An Moden

Facebook stránka kmene

Thén kmene: Dragonar

Pobočník théna: Thorvald

Pokřik kmene: Skål!

Koho kmen podporuje: Klan an Craite

Proč ho podporuje:

Budu upřímný. Nejsem Skelližan. Nejsem ani Nilfgaarďan. Nepatřím k žádnému ze Severních království. Jsem kapitán lodi a má příslušnost patří moři. Dorazil jsem sem jen kvůli jednomu jedinému důvodu: říct svému starému příteli, králi Branovi, že je čas zaútočit. Nevěřím Severním královstvím, nikdo by neměl. Ale hlavně nevěřím Nilfgaardu. Rád bych podpořil klan Tuirseach, ale nepodpořím Birnino bláznovství. S udatným srdcem Hjalmara a rozvážností Cerys je klan an Craite nejlepší volbou. Říkejte nám klidně kmen an Moden nebo sebranka cizáků, to ale nijak nezmění důvod a správnost naší volby.
Kapitán DragonarJak se stát členem kmene:

Můžeš být silný, obratný, odolný, moudrý či inteligentní, ale ani s mocí všech bohů si důvěru nemusíš zasloužit. Přijmutí neznamená provést magický rituál nebo něco obětovat. Požádej o zadání úkolu kapitána Dragonara. Budeš-li hoden a získáš tři hlasy od hlavních členů, přivítáme tě mezi nás!

Percival je skupina z Polska, která hraje hudbu vycházející z vikinských a slovanských tradic. Jejich repertoár se skládá jak z lidových písní, tak i z vlastních skladeb a zavádí posluchače do období raného středověku, do světa našich předků.

Především je to skupina, která stojí za nahráním soundtracku ke hře Zaklínač 3: Divoký hon.

Żywiołak pochází z Polska a má za sebou dlouhou hudební historii. Hraje písně různých žánrů, nejčastěji ale jde o středověko-folkové zasazení. Texty čerpají ze slovanských tradic. Folková část smíchaná s tvrdšími tóny vytváří unikátní hudební směsici.

Jeden kmen je český projekt spojující výtvarné, divadelní a hudební prvky. Těšit se můžete na temnou muziku zpívanou skřetí černou řečí. Čeká vás nezapomenutelný celkový zážitek.

Slovenská kapela Strigoň začínala hraním cover verzí písniček od skupiny Percival, dnes již mají i vlastní tvorbu. Silnou inspirací je pro ně slovanská folková scéna, irské rytmy, středověká hudba a svět fantasy.

Skupina PerKelt hraje tzv. pohanský speed folk, původně pochází z Čech, ale nyní jde o anglickou kapelu. Základní nástroje jsou kytara, flétna, buben nebo perkuse. Značnou roli v jejich muzice pak tvoří zpěv a rychlostní dynamika písní. Těšit se můžete nejen na koncert na pódiu, ale i na každonoční vystoupení v krčmě!

Čtyřčlenná hudební skupina z jihočeského města Tábor, hrající historickou hudbu ze 13. až 16. století, tedy hudbu gotickou a raně renesanční. S otevřenou náručí nás vítají tam, kde dunění bubnů, troubení rohu, mocné tóny středověkých dud a píšťal, vrzání fiduly a niněry, rytmický atak cistry potřeba jsou. Celkový dojem umocňují písně zpívané v originálních starých, mnohdy již dávno zapomenutých jazycích.

Hudební skupina Druga ve svých písních vypráví příběhy inspirované českými pověstmi a slovanskou mytologií. Samotný název skupiny vznikl volným překladem ze staroslovanského slova "přátelství". Tím chce skupina vyjádřit, že hudba je o vzájemném sdílení lidských zážitků a příběhů, jejichž podstata se nemění ani v průběhu staletí bez ohledu na vývoj technologií či dějin.

Hlavní partneři

Partneři a sponzoři