<- Zpět na všechny kmeny

Společenstvo sukubího kopýtka

Facebook stránka kmene

Thén kmene: Malokozatá sukuba Sába

Pobočník théna: Velkorohatý Radim Skalický

Pokřik kmene: Jen pro vaši potěchu, máme horu fisstechu! Chceš sukubu na klíně? Přidej se k nám povinně! Medovina teče proudem, my vyhrajem! My to budem!

Koho kmen podporuje: Klan an Craite

Proč ho podporuje:

Jen a pouze klan an Craite je schopen zajistit ostrovům klidnou budoucnost. Jen v područí nejsilnějšího z klanů ostrovů budeme mít jistotu a nebudeme se muset stále ohlížet přes rameno jestli se k ostrovům neblíží cizí dobyvačné lodě, jestli některý ze silnějších klanů nechystá převrat nebo vzpouru. Jen s an Craite dokážeme uchránit mír a klid našich domovů natolik, aby nám zbylo dost času na zábavu a bezstarostné užívání. SEX, FISSTECH A MEDOVINA!Jak se stát členem kmene:

Složení přísahy.

Slavnostně přísahám před zraky Malokozaté sukuby,
že po celou dobu Blaviconu budu pít,
šňupat a souložit jako zvíře,
až dokud mě medovina nesloží.
K tomu mi dopomáhej Velkorohatý a Sukubí Kopýtko.

Potřesení si kopýtkem se sukubou.

Spolu s námi se budeš veselit a bavit na počest rodiny an Craite
dokud nepadneš a když padneš, budeš pokračovat v leže!

Percival je skupina z Polska, která hraje hudbu vycházející z vikinských a slovanských tradic. Jejich repertoár se skládá jak z lidových písní, tak i z vlastních skladeb a zavádí posluchače do období raného středověku, do světa našich předků.

Především je to skupina, která stojí za nahráním soundtracku ke hře Zaklínač 3: Divoký hon.

Żywiołak pochází z Polska a má za sebou dlouhou hudební historii. Hraje písně různých žánrů, nejčastěji ale jde o středověko-folkové zasazení. Texty čerpají ze slovanských tradic. Folková část smíchaná s tvrdšími tóny vytváří unikátní hudební směsici.

Jeden kmen je český projekt spojující výtvarné, divadelní a hudební prvky. Těšit se můžete na temnou muziku zpívanou skřetí černou řečí. Čeká vás nezapomenutelný celkový zážitek.

Slovenská kapela Strigoň začínala hraním cover verzí písniček od skupiny Percival, dnes již mají i vlastní tvorbu. Silnou inspirací je pro ně slovanská folková scéna, irské rytmy, středověká hudba a svět fantasy.

Skupina PerKelt hraje tzv. pohanský speed folk, původně pochází z Čech, ale nyní jde o anglickou kapelu. Základní nástroje jsou kytara, flétna, buben nebo perkuse. Značnou roli v jejich muzice pak tvoří zpěv a rychlostní dynamika písní. Těšit se můžete nejen na koncert na pódiu, ale i na každonoční vystoupení v krčmě!

Čtyřčlenná hudební skupina z jihočeského města Tábor, hrající historickou hudbu ze 13. až 16. století, tedy hudbu gotickou a raně renesanční. S otevřenou náručí nás vítají tam, kde dunění bubnů, troubení rohu, mocné tóny středověkých dud a píšťal, vrzání fiduly a niněry, rytmický atak cistry potřeba jsou. Celkový dojem umocňují písně zpívané v originálních starých, mnohdy již dávno zapomenutých jazycích.

Hudební skupina Druga ve svých písních vypráví příběhy inspirované českými pověstmi a slovanskou mytologií. Samotný název skupiny vznikl volným překladem ze staroslovanského slova "přátelství". Tím chce skupina vyjádřit, že hudba je o vzájemném sdílení lidských zážitků a příběhů, jejichž podstata se nemění ani v průběhu staletí bez ohledu na vývoj technologií či dějin.

Hlavní partneři

Partneři a sponzoři