Vstupenky

Vstupenky jsou rozděleny na několik typů:
- VIP celoconová vstupenka za 3992 Kč (2 Kč jdou na stavbu drakkaru) VYPRODÁNO
- celoconová vstupenka za 752 Kč (2 Kč jdou na stavbu drakkaru) VYPRODÁNO
- jednodenní vstupenka na čtvrtek 11. 4. za 250 Kč
- jednodenní vstupenka na pátek 12. 4. za 350 Kč
- jednodenní vstupenka na sobotu 13. 4. za 500 Kč
- jednodenní vstupenka na neděli 14. 4. za 50 Kč

Celoconová vstupenka zahrnuje vstup na festival po celou dobu, všechny koncerty a přespání ve stanu nebo hale. Držitelé celoconových vstupenek se zároveň mohou zapojit do celoconové hry.

Jednodenní vstupenka je platná v daný den do 22:00, následně nebude držitelům jednodenní vstupenky umožněn vstup do vnitřních prostor. Přespání ve stanu nebo v hale je možné za příplatek 50 Kč / noc. Držitelé jednodenních vstupenek nebudou zapojeni do celoconové hry.

VIP vstupenka stojí 3990 Kč + věnuješ 2 Kč jako finanční podporu na stavbu drakkaru. Vstupenka obsahuje to samé co klasická celoconová. Navíc se však budeš moci zapsat na semináře a přednášky, budeš mít rezervované místo. U baru jdeš na řadu vždy první. Bude pro tebe připraven speciální program. Dostaneš balík upomínkových předmětů v hodnotě nad 1000 Kč. Budeš si moci vybrat barvu, velikost a motiv svého trička. Dostaneš speciální merch jen pro VIP. Máš možnost přespat přímo v objektu v hořejším sále na zemi (vezmi si vlastní spacák apod.). Budeš mít vždy rezervovaný stůl v krčmě. Budeme si tě hýčkat. A taky přispěješ na dobrou věc - na Blavicon!

Vstupenka se vždy kupuje na jméno a držitel se u vstupu bude prokazovat občanským průkazem nebo jiným dokladem totožnosti. Každá vstupenka má možnost 1 přepisu na jinou osobu. Tento přepis musí vždy proběhnout e-mailovou komunikací s námi. Této kontrole podléhá i fyzický lístek. Lístky koupené bez našeho vědomí a bez přepisu na tvé jméno tím pádem nejsou platné!

Vstupenky můžeš zakoupit jedině zde online. Doručit ti je můžeme buď přes Českou poštu doporučeně v obálce za poštovné 60 Kč, v dárkové krabičce doporučeně za 200 Kč anebo si můžeš lístky vyzvednout až na místě. Koupí získáš jedinečný kód. Na místě si díky tomuto kódu a svému jménu budeš moci zakoupené vstupenky vyzvednout.

Vzhledem k tomu, že poptávka převyšuje nabídku, jsme se rozhodli celoconové lístky rozdělit do tří vln.

1. vlna – 24. 9. od 12:00
2. vlna – 6. 10. od 18:00
3. vlna – 24. 10. od 20:00

Percival je skupina z Polska, která hraje hudbu vycházející z vikinských a slovanských tradic. Jejich repertoár se skládá jak z lidových písní, tak i z vlastních skladeb a zavádí posluchače do období raného středověku, do světa našich předků.

Především je to skupina, která stojí za nahráním soundtracku ke hře Zaklínač 3: Divoký hon.

Żywiołak pochází z Polska a má za sebou dlouhou hudební historii. Hraje písně různých žánrů, nejčastěji ale jde o středověko-folkové zasazení. Texty čerpají ze slovanských tradic. Folková část smíchaná s tvrdšími tóny vytváří unikátní hudební směsici.

Jeden kmen je český projekt spojující výtvarné, divadelní a hudební prvky. Těšit se můžete na temnou muziku zpívanou skřetí černou řečí. Čeká vás nezapomenutelný celkový zážitek.

Slovenská kapela Strigoň začínala hraním cover verzí písniček od skupiny Percival, dnes již mají i vlastní tvorbu. Silnou inspirací je pro ně slovanská folková scéna, irské rytmy, středověká hudba a svět fantasy.

Skupina PerKelt hraje tzv. pohanský speed folk, původně pochází z Čech, ale nyní jde o anglickou kapelu. Základní nástroje jsou kytara, flétna, buben nebo perkuse. Značnou roli v jejich muzice pak tvoří zpěv a rychlostní dynamika písní. Těšit se můžete nejen na koncert na pódiu, ale i na každonoční vystoupení v krčmě!

Čtyřčlenná hudební skupina z jihočeského města Tábor, hrající historickou hudbu ze 13. až 16. století, tedy hudbu gotickou a raně renesanční. S otevřenou náručí nás vítají tam, kde dunění bubnů, troubení rohu, mocné tóny středověkých dud a píšťal, vrzání fiduly a niněry, rytmický atak cistry potřeba jsou. Celkový dojem umocňují písně zpívané v originálních starých, mnohdy již dávno zapomenutých jazycích.

Hudební skupina Druga ve svých písních vypráví příběhy inspirované českými pověstmi a slovanskou mytologií. Samotný název skupiny vznikl volným překladem ze staroslovanského slova "přátelství". Tím chce skupina vyjádřit, že hudba je o vzájemném sdílení lidských zážitků a příběhů, jejichž podstata se nemění ani v průběhu staletí bez ohledu na vývoj technologií či dějin.

Hlavní partneři

Partneři a sponzoři