Vstupenky

Vstupenky jsou rozděleny na dva typy: nabízíme buď vstupenku na celý con platnou od čtvrtka do neděle, anebo vstupenku pouze na sobotní koncert, která je platná až od 14:00 v sobotu do 10:00 v neděli (nejedná se tedy o sobotní lístek ve smyslu od rána do nedělního konce). Se vstupenkou na sobotní koncert máš možnost využít prostory na spaní ve sportovní hale nebo ve stanu, ale už nemáš povolený vstup na nedělní program. Také nebudeš zapojen do Sněmu králů a nemůžeš se účastnit turnajů a soutěží o ceny.

Vstupenky můžeš zakoupit jedině zde online. Doručit ti je můžeme buď přes Českou poštu v obálce za poštovné 60 Kč, anebo si můžeš lístky vyzvednout až na místě. Koupí získáš jedinečný kód. Na místě si díky tomuto kódu a svému jménu budeš moci zakoupené vstupenky vyzvednout.

1. vlna – prodej do 31. 12. 2017:
celý con – 450 Kč / ks
sobotní koncert – 300 Kč / ks

2. vlna – prodej do 8. 4. 2018:
celý con – 550 Kč / ks
sobotní koncert – 350 Kč / ks

3. vlna – na místě:
celý con – 650 Kč / ks
sobotní koncert – 400 Kč / ks ! K DOSTÁNÍ NA MÍSTĚ !

V období 9. 4.–12. 4. se vstupenky z administrativních důvodů nedají koupit online. Celoconové vstupenky jsou vyprodané a nebudou na místě k dispozici. Vstupenky na sobotní koncert nejspíše dostupné budou. Záleží na zájmu návštěvníků v rámci předprodeje. O této skutečnosti budeme včas informovat.

Pro dokončení registrace do cospaly soutěže musíš vyplnit ještě druhý formulář v sekci cosplay. Dodatečnou registraci můžeš provést e-mailem.

Vstupenky na celý con jsou vyprodané. Na sobotní koncerty budou k dispozici na místě!

Percival je skupina z Polska, která hraje hudbu vycházející z vikinských a slovanských tradic. Jejich repertoár se skládá jak z lidových písní, tak i z vlastních skladeb a zavádí posluchače do období raného středověku, do světa našich předků.

Především je to skupina, která stojí za nahráním soundtracku ke hře Zaklínač 3: Divoký hon.

Čtyřčlenná hudební skupina z jihočeského města Tábor, hrající historickou hudbu ze 13. až 16. století, tedy hudbu gotickou a raně renesanční. S otevřenou náručí nás vítají tam, kde dunění bubnů, troubení rohu, mocné tóny středověkých dud a píšťal, vrzání fiduly a niněry, rytmický atak cistry potřeba jsou. Celkový dojem umocňují písně zpívané v originálních starých, mnohdy již dávno zapomenutých jazycích.

Minstrelové Lori a Derias spolu v jedné jarní noci naprosto neplánovaně, v důsledku absintového opojení a proradnosti úplňku, přeložili do češtiny a nahráli všem zaklínačským fanouškům známou Priscillinu píseň.

Nyní se objevují rok po svém prvním koncertu na dalším Blaviconu, tentokráte s vlastní tvorbou zaměřenou právě na svět Zaklínače!

Hudební skupina Druga ve svých písních vypráví příběhy inspirované českými pověstmi a slovanskou mytologií. Samotný název skupiny vznikl volným překladem ze staroslověnského slova "přátelství". Tím chce skupina vyjádřit, že hudba je o vzájemném sdílení lidských zážitků a příběhů, jejichž podstata se nemění ani v průběhu staletí bez ohledu na vývoj technologií či dějin.

Reference

Letho z Gulety

"Loňskej ročník byl sice skvělej, ale tenhle bude určitě ještě lepší, prostě královská zábava!"

Letho z Gulety
Vařena

"Znám tvou budoucnost! Na Blavicon vysoko míříš. A tam pak hodně budeš někde! Já tam vám odpovím na Vaše věštby!"

Vařena
Thaler

"Kdo nepojede na Blavicon, je u mě zkurvenej strup!"

Thaler
Bart

"Grrrrrhghg... Já nepamatuješ, já nejseš moc chytrej. Guláš dobrej, Bart jseš hodnej..."

Bart
Gaunter O'Dimm

"Tolik smluv jsem za jeden víkend nikde jinde nesepsal. Bylo to opravdu náročné. Pro všechny."

Gaunter O'Dimm
Lambert

"Con i koncerty jsem si užil, ale lidi o mně vyprávěli takovou nepěknou básničku, a ještě k tomu nepravdivou. Takže zatím nevím, jestli se mi tam chce. Ale asi jo. A pořádně si nabrousím meče."

Lambert
Uma

"Uma, uma umaaaa. Uma? Uma umamama!"

Uma
Dudu

"Byl jsem tam už posledně, ale asi jste mě nepoznali."

Dudu
Zoltan

"Tož konečně zaséjc ňáká řácká trachtace. Prálka, pijatika, karban, u teho nemožu chyběť!"

Zoltan
Shani

"A žádné opilecké šermování! Posledně jsem tam musela dávat jednoho chlapa dohromady, a jak jsem tam pila tu medovinu, málem jsem mu přišila nohu k rameni."

Shani
Eskel

"Nikdy jsem se po tahu… neprobudil jen v podvlíkačkách. Teda až na Blaviconu. Rohatejm ženskejm já neodolám!"

Eskel
Orianna

"Děti mají pití alkoholu zakázané, ale mám já zakázané pít z dětí?"

Orianna
Filippa

"Ještě nevím, jestli dorazím. Uvidím."

Filippa
Dijkstra

"Špehové mi říkali, že to posledně bylo fakt velký. Tentokrát se tam podívám osobně, protože když se rozhoduje o osudu světa, hlava redanský rozvědky u toho přece nemůže chybět."

Dijkstra

Hlavní partneři

Partneři a sponzoři