Celoconové vstupenky

Aktuálně nejsou žádné lístky k prodeji. Nejbližší termín je 3. vlna, která začíná 24. 10. ve 20:00.

Jméno a příjmení bude sloužit k určení vlastnictví vstupenek, na místě se spolu se vstupenkou bude předkládat i doklad totožnosti. Vstupenky jsou nepřenosné. Každou vstupenku je možné JEDNOU přepsat na někoho jiného.

Na vyplnění objednávkového formuláře budeš mít 3 minuty na 1 lístek.

Po spuštění prodejní vlny budeš moci udělat rezervaci až 2 lístky. Během této rezervace se nemusíš bát, že by ti lístky někdo vzal.

Pokud chceš poslat lístek společně s jiným, zvolíš si možnost "zaslat s jiným lístkem" a vyplníš jméno a email, který je uveden u tohoto lístku. My si to spárujeme a zašleme bez doplatku v jedné obálce.

Při nákupu na webu projdeš tímto procesem:
  1. Vybereš si typ lístku, o který máš zájem.
  2. Vybereš si počet lístků, které chceš tzv. zarezervovat.
  3. Pokud ti naběhne možnost vyplnit formulář k prvnímu lístku, byl jsi úspěšný. Pokud ti místo toho naběhne hláška, že lístky jsou rezervované nebo vyprodané, neměl jsi štěstí.
  4. Rezervace ti dá určitý čas, po který máš možnost v klidu vyplnit své lístky. V tomto čase musíš stihnout vše vyplnit a odeslat. Po skončení rezervace jdou lístky zpět do prodeje.
  5. Po vyplnění a odeslání formuláře se ti objeví potvrzovací stránka, že ti byl odeslán e-mail. V tu chvíli jsi zakoupil první lístek. Pokud jsi jich rezervoval více, je nutné proces nákupu opakovat pro zbývající lístky. Během nákupu vždy vidíš aktuální zbývající čas a počet rezervovaných lístků ke koupi.

Očekávej opět nápor a pomalý web. Velmi doporučujeme klikat s rozvahou, nesnažit se rychlým mačkáním na "aktualizovat stránku" donutit prohlížeč nebo server k rychlejšímu výkonu, abys nákup stihl. Naopak po kliknutí na odkaz nebo aktualizaci je potřeba počkat. V případě hodně návštěvníků se řadíš do fronty a opětovnou aktualizací se můžeš z dané fronty sám vyhodit.

zpět ke vstupenkám

Percival je skupina z Polska, která hraje hudbu vycházející z vikinských a slovanských tradic. Jejich repertoár se skládá jak z lidových písní, tak i z vlastních skladeb a zavádí posluchače do období raného středověku, do světa našich předků.

Především je to skupina, která stojí za nahráním soundtracku ke hře Zaklínač 3: Divoký hon.

Żywiołak pochází z Polska a má za sebou dlouhou hudební historii. Hraje písně různých žánrů, nejčastěji ale jde o středověko-folkové zasazení. Texty čerpají ze slovanských tradic. Folková část smíchaná s tvrdšími tóny vytváří unikátní hudební směsici.

Jeden kmen je český projekt spojující výtvarné, divadelní a hudební prvky. Těšit se můžete na temnou muziku zpívanou skřetí černou řečí. Čeká vás nezapomenutelný celkový zážitek.

Slovenská kapela Strigoň začínala hraním cover verzí písniček od skupiny Percival, dnes již mají i vlastní tvorbu. Silnou inspirací je pro ně slovanská folková scéna, irské rytmy, středověká hudba a svět fantasy.

Skupina PerKelt hraje tzv. pohanský speed folk, původně pochází z Čech, ale nyní jde o anglickou kapelu. Základní nástroje jsou kytara, flétna, buben nebo perkuse. Značnou roli v jejich muzice pak tvoří zpěv a rychlostní dynamika písní. Těšit se můžete nejen na koncert na pódiu, ale i na každonoční vystoupení v krčmě!

Čtyřčlenná hudební skupina z jihočeského města Tábor, hrající historickou hudbu ze 13. až 16. století, tedy hudbu gotickou a raně renesanční. S otevřenou náručí nás vítají tam, kde dunění bubnů, troubení rohu, mocné tóny středověkých dud a píšťal, vrzání fiduly a niněry, rytmický atak cistry potřeba jsou. Celkový dojem umocňují písně zpívané v originálních starých, mnohdy již dávno zapomenutých jazycích.

Hudební skupina Druga ve svých písních vypráví příběhy inspirované českými pověstmi a slovanskou mytologií. Samotný název skupiny vznikl volným překladem ze staroslovanského slova "přátelství". Tím chce skupina vyjádřit, že hudba je o vzájemném sdílení lidských zážitků a příběhů, jejichž podstata se nemění ani v průběhu staletí bez ohledu na vývoj technologií či dějin.

Hlavní partneři

Partneři a sponzoři