Con se středověkou a zaklínačskou tematikou

8.–11. 9. 2022 Housův mlýn v Táboře

Přepis vstupenky

Zjistil jsi, že nemůžeš přijet, ale vstupenku už máš koupenou? Vrátit ji nelze, ale můžeš ji přepsat na jinou osobu. Přepis vstupenek probíhá výhradně přes nás a peníze ti vrátíme my, takže se vstupenku rozhodně nesnaž nijak prodat svépomocí, protože to je proti našim pravidlům.

Co je to přepis a jak funguje?

Na místě u vstupu se totiž bude každý návštěvník prokazovat občanským průkazem nebo jiným dokladem totožnosti.

Celý proces přepisu se zdá být komplikovaný, ale věříme, že zamezí spekulantům v přeprodování vstupenek a že se tímto na Blavicon dostanou opravdu jen ti, kteří o to mají zájem.

Přepis vstupenky je nutné učinit do 26. 8. 2022 včetně. Po tomto datu vyřizujeme přepisy individuálně a nemusíme žádosti vyhovět. Děkujeme za pochopení.


Jak vstupenku přepsat?

  1. Z e-mailové adresy, na kterou je lístek koupený, nám napiš e-mail, že chceš vstupenku přepsat. Potřebujeme k tomu jedinou informaci, a sice e-mailovou adresu nového majitele.
  2. My se zkontaktujeme s novým majitelem, vyžádáme si osobní údaje a necháme ho za vstupenku zaplatit na náš účet.
  3. Ve chvíli, kdy platba dorazí, dokončíme proces přepisu. Do databáze zapíšeme údaje o novém majiteli spolu s informací, že vstupenka již byla jednou přepsána, a starému majiteli vrátíme peníze do 30 dnů od skončení přepisu.
  4. Náklady za poštovné a balné nevracíme.

Z výše uvedeného vyplývá, že není možné nakoupit více jednodenních nebo celoconových lístků a rozdat je mezi známé, kteří zrovna budou mít čas. Na místě je nevpustíme, pokud nebude přepis učiněn včas a lístek nebude napsaný na jejich jméno!

Přepis vstupenky je nutné učinit do 26. 8. 2022 včetně. Po tomto datu vyřizujeme přepisy individuálně a nemusíme žádosti vyhovět. Děkujeme za pochopení.


Přijď se pobavit s námi

Koupit lístek