Přepis vstupenky

Co je to přepis a jak funguje?

Pokud nemůžeš jet nebo chceš vstupenku prodat, budeš muset vstupenku přepsat přes nás. Každou vstupenku lze přepsat jen jednou. Každá vstupenka musí být napsaná na jméno toho, kdo reálně přijede. Na místě u vstupu se totiž bude každý návštěvník prokazovat občanským průkazem nebo jiným dokladem totožnosti.

Celý proces přepisu se zdá být komplikovaný, ale věříme, že zamezí spekulantům v přeprodování vstupenek a že se tímto na Blavicon dostanou opravdu jen ti, kteří o to mají zájem.

Přepis vstupenky je nutné učinit do 25. 3. 2022 včetně. Po tomto datu vyřizujeme přepisy individuálně a nemusíme žádosti vyhovět. Děkujeme za pochopení.

Jak vstupenku přepsat?

  1. Z e-mailové adresy, na kterou je lístek koupený, nám napiš e-mail, že chceš vstupenku přepsat. Potřebujeme k tomu jedinou informaci, a sice e-mailovou adresu nového majitele.
  2. My se zkontaktujeme s novým majitelem, vyžádáme si osobní údaje a necháme ho za vstupenku zaplatit na náš účet.
  3. Ve chvíli, kdy platba dorazí, dokončíme proces přepisu. Do databáze zapíšeme údaje o novém majiteli spolu s informací, že vstupenka již byla jednou přepsána, a starému majiteli vrátíme peníze do 30 dnů od skončení přepisu.
  4. Náklady za poštovné a balné nevracíme.

Z výše uvedeného vyplývá, že není možné nakoupit více jednodenních nebo celoconových lístků a rozdat je mezi známé, kteří zrovna budou mít čas. Na místě je nevpustíme, pokud nebude přepis učiněn včas a lístek nebude napsaný na jejich jméno!

Přepis vstupenky je nutné učinit do 25. 3. 2022 včetně. Po tomto datu vyřizujeme přepisy individuálně a nemusíme žádosti vyhovět. Děkujeme za pochopení.

Říkají o nás

Alžběta Trojanová

"Blavicon byl rozhodně zážitek, na který se nezapomíná. Dobré jídlo, pití, skvělá hudba a přátelé, které baví Zaklínač. Co chtít víc?"

Alžběta Trojanová
Tarrer's costumes and props

"Blavicon je všechno, o čem každý fanoušek Zaklínače kdy snil."

Tarrer's costumes and props
Shial

"Naprosto jedinečná akce se skvělou atmosférou. Každý si zde zaručeně najde to své. Hodnotím 15 šeříky z 10."

Shial
Corneline

"Připravte se na pořádnou akci v krčmě, která trvá tři dny!"

Corneline
Weasel

"Kdo potřebuje vodu, když je pivo levnější a lepší?"

Weasel
Atelier Lalicorne

"Blavicon vám jednou za rok přináší příležitost sdílet jedinečný zaklínačský zážitek spolu s kamarády a opravdovými fanoušky. Nenechte si ho ujít!"

Atelier Lalicorne
Abigail Sins

"Blavicon má všechno, co con skutečně potřebuje, aby byl zaklínačským festivalem roku: nekonečné množství Zaklínače a medovina!"

Abigail Sins