Con se středověkou a zaklínačskou tematikou

8.–11. 9. 2022 Housův mlýn v Táboře

Místo


O samotném objektu

Celý con se bude konat v areálu Housův mlýn v Táboře. Atmosféru města samotného podtrhne středověké prostředí objektu, který se rozkládá v údolíčku pod hradbami centra města. Nabízí velkou krčmu rozdělenou na tři samostatné sály, dostačující prostory venku i uvnitř, blízkou louku pro stanování i parkoviště. Více informací o prostoru nalezneš na webových stránkách objektu.


Umístění a parkování

Parkování v objektu není možné, nicméně zhruba 100 metrů od místa konání, hned za potokem, je parkoviště pro zhruba 50 aut. Další možnosti parkování jsou kdekoliv ve městě dle podmínek napsaných na parkovacích hodinách. Další parkoviště je pak u sportovní haly, kde je možný nocleh. Tam je kapacita pro více než stovku aut.

Ve městě je mnoho navigačních cedulí na Housův mlýn. Do samotného Tábora pak jezdí vlaky i autobusy. Konkrétní trasu můžeš najít například na mapě níže.


Možnosti přespání

Našim návštěvníkům nabízíme několik možností noclehu. Spaní přímo v objektu není možné. Zároveň zde není možnost sprch, ty jsou pouze ve sportovní hale.

1. Ubytování ve sportovní hale

Pro všechny návštěvníky Blaviconu nabízíme možnost přespání ve sportovní hale KVAPILOVA (Kvapilova 2419). Spaní je možné na zemi ve vyhřívané hale. Zázemí nabízí sprchy a záchody. Přespání je zahrnuto v ceně celoconových i jednodenních lístků a není potřeba ho jakkoliv doplácet. Kapacita je dostatečná k pokrytí potřeb všech návštěvníků. Je třeba jen počítat se společným prostorem a menším komfortem přespání z hlediska hluku a vyrušování od ostatních. Ráno a večer budou sprchy otevřeny i pro návštěvníky, kteří spali jinde.

2. Ubytování ve vlastním stanu na naší louce

Přímo v prostoru conu je možné přespat na louce ve vlastním stanu. Tato forma nocování je pohodlnější z hlediska hluku a vyrušování od ostatních, je ale třeba počítat se studenými nocemi. Bez dobrého spacáku a oblečení tuto variantu nedoporučujeme.

3. Vlastní ubytování

Doporučujeme formu sdíleného nocování, třeba přes http://airbnb.com/. Tato forma nocování je jistě nejlepší, co se týče komfortu, není ovšem jakkoliv zahrnuta v ceně vstupného, takže půjde zároveň o nejdražší variantu.


Přijď se pobavit s námi

Koupit lístek