Con se středověkou a zaklínačskou tematikou

8.–11. 9. 2022 Housův mlýn v Táboře

Vstupenky na Blavicon 2022


Informace ke vstupenkám

Prodej vstupenek online skončil, je ale možné si zakoupit vstupenku za stejných cenových podmínek přímo na místě!

Vstupenky jsou rozděleny na několik typů:
VIP celoconová vstupenka za 5400 Kč VYPRODÁNO
– celoconová vstupenka za 1550 Kč
– jednodenní vstupenka na čtvrtek 8. 9. za 450 Kč
– jednodenní vstupenka na pátek 9. 9. za 650 Kč
– jednodenní vstupenka na sobotu 10. 9. za 900 Kč
– jednodenní vstupenka na neděli 11. 9. je ZDARMA (Samostatná vstupenka na neděli se neprodává. Volný vstup na neděli získáš s libovolným jiným zakoupeným lístkem. Bez lístku není možné přijít v neděli na Blavicon.)

Vstup pro osoby mladší 18 let je podmíněn vyplněným souhlasem zákonného zástupce (ke stažení zde).

Vstup osob pod 13 let je podmíněn doprovodem zákonného zástupce nebo jiné pověřené osoby starší 18 let. Osoby pod 13 let mají vstupné zdarma.

Celoconová vstupenka zahrnuje vstup na festival po celou dobu, všechny koncerty a možnost přespání ve stanu (+150 Kč za stan za celý festival) nebo ve sportovní hale (zdarma).

Jednodenní vstupenka je platná v daný den od 7:00 do 22:00, následně nebude držitelům jednodenní vstupenky umožněn vstup do vnitřních prostor. Přespání je možné ve stanu (+150 Kč za stan za festival) nebo ve sportovní hale (zdarma).

VIP vstupenka obsahuje to samé co klasická celoconová. Navíc se však budeš moci zapsat na semináře a přednášky a získáš tak rezervované místo. U baru jdeš na řadu vždy první, takže můžeš předbíhat frontu. Bude pro tebe připraven speciální program. Dostaneš balík upomínkových předmětů v hodnotě nad 1000 Kč. Budeš si moci vybrat barvu, velikost a motiv svého trička. Dostaneš speciální merch jen pro VIP. Budeš mít vždy rezervovaný stůl v krčmě. Během dne máš ve vedlejší budově možnost dostat zdarma vodu, kávu nebo čaj. Máš možnost využít sprchu v prostorách Housova mlýna. Budeš mít rezervované místo na parkovišti. Budeme si tě hýčkat. A taky přispěješ na dobrou věc – na Blavicon!

Vstupenka se vždy kupuje na jméno a držitel se u vstupu bude prokazovat pouze občanským průkazem nebo jiným dokladem totožnosti. Není třeba fyzická vstupenka ani žádný další údaj. Každá vstupenka má možnost 1 přepisu na jinou osobu. Tento přepis musí vždy proběhnout přes e-mail s námi. Lístky koupené bez našeho vědomí a bez přepisu na tvé jméno tím pádem nejsou platné! Díky přepisu nezaplatíš za lístek nikdy více, než kolik stojí. Přeprodej lístků je z naší strany penalizován!

Vstupenky můžeš zakoupit jedině zde online. Letos fyzické lístky vynecháme zcela. Fyzický lístek není potřeba ke vstupu na Blavicon! Po zakoupení lístků budeš mít k dispozici i speciální kontrolní kód. Ten bude využit jen v případech, kdy nebudeme schopni ověřit tvé vlastnictví lístku. Není třeba si ho tisknout ani pamatovat.

Nemůžeš jet? Chceš prodat vstupenku? Pak tě bude zajímat PŘEPIS VSTUPENKY.