Vstupenky

Vstupenky budou v prodeji na podzim / v zimě 2021

Nemůžeš jet? Chceš prodat vstupenku? Pak tě bude zajímat PŘEPIS VSTUPENKY.

Vstupenky jsou rozděleny na několik typů:
- VIP celoconová vstupenka za 4500 Kč
- celoconová vstupenka za 1250 Kč
- jednodenní vstupenka na čtvrtek 7. 4. za 350 Kč
- jednodenní vstupenka na pátek 8. 4. za 500 Kč
- jednodenní vstupenka na sobotu 9. 4. za 750 Kč
- jednodenní vstupenka na neděli 10. 4. je ZDARMA (Samostatná vstupenka na neděli se neprodává. Volný vstup na neděli získáš s libovolným jiným zakoupeným lístkem. Bez lístku není možné přijít v neděli na Blavicon.)

Vstup pro osoby mladší 18 let je podmíněn vyplněným souhlasem zákonného zástupce (ke stažení zde).

Vstup osob pod 13 let je podmíněn doprovodem zákonného zástupce nebo jiné pověřené osoby starší 18 let. Osoby pod 13 let mají vstupné zdarma.

Celoconová vstupenka zahrnuje vstup na festival po celou dobu, všechny koncerty a možnost přespání ve stanu (+100 Kč za stan za celý festival) nebo ve sportovní hale (zdarma).

Jednodenní vstupenka je platná v daný den od 7:00 do 22:00, následně nebude držitelům jednodenní vstupenky umožněn vstup do vnitřních prostor kromě nově vzniklé "herní krčmy" v prostorách horního sálu ve 3. patře budovy. Přespání je možné ve stanu (+1000 Kč za stan za festival) nebo ve sportovní hale (zdarma).

VIP vstupenka obsahuje to samé co klasická celoconová. Navíc se však budeš moci zapsat na semináře a přednášky a získáš tak rezervované místo. U baru jdeš na řadu vždy první, takže můžeš předbíhat frontu. Bude pro tebe připraven speciální program. Dostaneš balík upomínkových předmětů v hodnotě nad 1000 Kč. Budeš si moci vybrat barvu, velikost a motiv svého trička. Dostaneš speciální merch jen pro VIP. Máš možnost přespat přímo v objektu v tzv. paneláku na matraci na zemi (potřeba vlastní spacák apod.). Budeš mít vždy rezervovaný stůl v krčmě. Během dne máš ve vedlejší budově možnost dostat zdarma vodu, kávu nebo čaj. Máš možnost využít sprchu v prostorách Housova mlýna. Budeš mít rezervované místo na parkovišti. Budeme si tě hýčkat. A taky přispěješ na dobrou věc - na Blavicon!

Vstupenka se vždy kupuje na jméno a držitel se u vstupu bude prokazovat pouze občanským průkazem nebo jiným dokladem totožnosti. Není třeba Fyzická vstupenka ani žádný další údaj. Každá vstupenka má možnost 1 přepisu na jinou osobu. Tento přepis musí vždy proběhnout přes e-mail s námi. Lístky koupené bez našeho vědomí a bez přepisu na tvé jméno tím pádem nejsou platné! Díky přepisu nezaplatíš za lístek nikdy více, než kolik stojí. Přeprodej lístků za vyšší cenu je z naší strany penalizován!

Vstupenky můžeš zakoupit jedině zde online. Letos fyzické lístky vynecháme zcela. Fyzický lístek není potřeba ke vstupu na Blavicon! Po zakoupení lístků budeš mít k dispozici i speciální kontrolní kód. Ten bude využit jen v případech, kdy nebudeme schopni ověřit tvé vlastnictví lístku. Není třeba si ho tisknout ani pamatovat.

Vzhledem k tomu, že poptávka převyšuje nabídku, jsme se rozhodli celoconové lístky rozdělit do tří vln. Po loňských zkušenostech je pravděpodobné, že prodej v každé vlně bude trvat nanejvýš několik desítek sekund.

Vlny proběhnout až na podzim / v zimě, budeme včas informovat kdy.

Nemůžeš jet? Chceš prodat vstupenku? Pak tě bude zajímat PŘEPIS VSTUPENKY.

Říkají o nás

Alžběta Trojanová

"Blavicon byl rozhodně zážitek, na který se nezapomíná. Dobré jídlo, pití, skvělá hudba a přátelé, které baví Zaklínač. Co chtít víc?"

Alžběta Trojanová
Tarrer's costumes and props

"Blavicon je všechno, o čem každý fanoušek Zaklínače kdy snil."

Tarrer's costumes and props
Shial

"Naprosto jedinečná akce se skvělou atmosférou. Každý si zde zaručeně najde to své. Hodnotím 15 šeříky z 10."

Shial
Corneline

"Připravte se na pořádnou akci v krčmě, která trvá tři dny!"

Corneline
Weasel

"Kdo potřebuje vodu, když je pivo levnější a lepší?"

Weasel
Atelier Lalicorne

"Blavicon vám jednou za rok přináší příležitost sdílet jedinečný zaklínačský zážitek spolu s kamarády a opravdovými fanoušky. Nenechte si ho ujít!"

Atelier Lalicorne
Abigail Sins

"Blavicon má všechno, co con skutečně potřebuje, aby byl zaklínačským festivalem roku: nekonečné množství Zaklínače a medovina!"

Abigail Sins