Saovine: Čas duchů

Bohužel vám musíme oznámit, že atmosférická oslava svátku Saovine na Housově mlýně v Táboře se nakonec neuskuteční.

Důvodů a nepříznivých okolností se sešlo hned několik. Tou hlavní příčinou je, že náklady na akci se nakonec zvedly nad naše očekávání. Nepřijde nám ale vůči vám spravedlivé, abychom vyšší náklady pokrývali přílišným zdražováním cen na našich událostech.

Rovněž se nám přihlásilo o trochu méně návštěvníků, než v kolik jsme doufali. Chápeme, že po rozvolnění se všichni snaží uspořádat během podzimu co nejvíc akcí a lidé mají zkrátka plný kalendář.

Důvodů se sešlo ještě víc, včetně časových a zdravotních. Ty by samy o sobě velký problém nepředstavovaly, ale kombinace toho všeho už je pro nás značnou překážkou. Proto máme obavy, že by oslava Saovinu nedosahovala kvalit, na které jste u našich akcí zvyklí a se kterými byste mohli být spokojení jak vy, tak my.

Toto rozhodnutí nás samozřejmě velmi mrzí, ale domníváme se, že je jediné správné. Veškeré tvůrčí a organizační síly nyní napřímíme na přípravu dalších akcí, jako je lednový kostýmový ples u Vegelbudů a samozřejmě Blavicon: Černý úsvit. Pevně věříme, že nám zachováte přízeň, a budeme společně doufat, že se tyto akce budou moci i navzdory epidemii uskutečnit.

Pokud už jste zaplatili za vstupenku, peníze vám samozřejmě vrátíme co nejdříve.

Říkají o nás

Alžběta Trojanová

"Blavicon byl rozhodně zážitek, na který se nezapomíná. Dobré jídlo, pití, skvělá hudba a přátelé, které baví Zaklínač. Co chtít víc?"

Alžběta Trojanová
Tarrer's costumes and props

"Blavicon je všechno, o čem každý fanoušek Zaklínače kdy snil."

Tarrer's costumes and props
Shial

"Naprosto jedinečná akce se skvělou atmosférou. Každý si zde zaručeně najde to své. Hodnotím 15 šeříky z 10."

Shial
Corneline

"Připravte se na pořádnou akci v krčmě, která trvá tři dny!"

Corneline
Weasel

"Kdo potřebuje vodu, když je pivo levnější a lepší?"

Weasel
Atelier Lalicorne

"Blavicon vám jednou za rok přináší příležitost sdílet jedinečný zaklínačský zážitek spolu s kamarády a opravdovými fanoušky. Nenechte si ho ujít!"

Atelier Lalicorne
Abigail Sins

"Blavicon má všechno, co con skutečně potřebuje, aby byl zaklínačským festivalem roku: nekonečné množství Zaklínače a medovina!"

Abigail Sins