Pravidla

Všichni jsme lidé a můžeme dělat chyby. V ideálním vesmíru by podobná pravidla potřeba nebyla a my upřímně doufáme, že je nebude nutné vytahovat – ale přesto by si měl každý účastník přečíst, že je povinen:

Seznámit se s pravidly účasti

Každý účastník se nákupem vstupenky zavazuje k tomu, že bude dodržovat pravidla účasti, a je si vědom toho, že závažné či opakované porušení pravidel účasti může znamenat vyloučení bez nároku na náhradu ceny vstupného. Pořadatelé nenesou zodpovědnost za škody na majetku a zdraví účastníků, zejména pokud jsou způsobeny nedodržováním pravidel účasti a bezpečnosti.

Dodržovat pokyny pořadatelů

Výzvy pořadatele je nutno uposlechnout. Není možné chovat se dle libosti a odporovat výzvám. Následky mohou být nepříjemné, včetně vyloučení z akce bez náhrady.

Dodržovat požární a bezpečnostní předpisy

Kouřit je povoleno pouze ve venkovních prostorách, a to jen na vyznačených místech. V areálu bude mnoho příležitostí ke zdravotní újmě, chovejte se tedy odpovědně a bezpečně – nejen k sobě, ale i ostatním. V celém areálu je přísný zákaz využívání otevřeného ohně (kromě účinkujících a individuálních výjimek) a také platí zákaz zbraní. Jako zbraň v tomto případě považujeme i historické meče, dýky atp. Pokud máte zbraň jako součást kostýmu, je nutné ji tak i využívat, tedy nevytahovat a neohrožovat své okolí. Přesto je dobré o této skutečnosti informovat pořadatele dopředu. Za případnou škodu na majetku či zdraví návštěvníků akce či pořadatele je odpovědná přímo osoba, která škodu způsobila.

Dbát zákonů ČR a nepožívat drogy

A to ve všech směrech. Zákaz užívání drog se vztahuje i na marihuanu. Výjimkou je alkohol a cigarety.

Nevodit s sebou zvířata

Na akci platí zákaz všech domácích mazlíčků. Tedy psi, kočky atd. mají na akci zákaz vstupu.

Nekonzumovat vlastní jídlo a nápoje

V celém vnitřním prostoru objektu je zákaz konzumace vlastního jídla či nápojů. Ve venkovních prostorách je to povoleno. Přesto bychom rádi, abyste využívali naší nabídky a byli spokojeni s tím, co jsme pro vás přichystali.

Nosit vstupenku (pásku) stále na ruce

Aktivně se jí prokazovat pořadateli. V případě ztráty se náhradní vstupenka neposkytuje. Stržení pásky z ruky řešte individuálně s pořadatelem.

Neobtěžovat okolí

Po celou dobu akce respektujte ostatní účastníky a udržujte pořádek v areálu conu. Na akci bude k dispozici jídlo i pití, včetně alkoholických nápojů. Nezletilým striktně nenaléváme a podnapilé jedince, kteří obtěžují nebo ohrožují své okolí, je pořadatel oprávněn vyloučit z akce na dobu určenou pořadatelem, a to bez náhrady.

Dodržovat pravidla běžná ve společnosti

Chovejte se k pořadatelům i ostatním účastníkům slušně, dbejte na svou osobní hygienu, nepohazujte kolem sebe odpadky. K malé i velké potřebě využívejte jen a pouze toalet k tomuto účelu určených.

Účast dětí do 18 let je podmíněna souhlasem rodičů, nebo doprovodem dospělé osoby

Souhlas zákonného zástupce s účastí nezletilého na festivalu Blavicon je ke stažení ZDE.

Dodržovat noční klid

Po 22. hodině je zakázáno jakékoliv hlučnější chování mimo vnitřní prostory objektu Housova mlýna. V rámci místností, kde budou lidé spát, dodržujte klid. Všichni se přeci chceme vyspat, když už na to přijde.

Pořadatel akce

Gwint Klub, z. s.
Prokopa Velikého 118
282 01 Český Brod
IČ: 055 50 301
spisová značka L 66935 vedená u Městského soudu v Praze

účet: 2801133574 / 2010 (Fio banka, a. s.)
e-mail: info@gwint.cz
telefon: 736 249 946
předseda spolku: Jaroslav Hor

Percival je skupina z Polska, která hraje hudbu vycházející z vikinských a slovanských tradic. Jejich repertoár se skládá jak z lidových písní, tak i z vlastních skladeb a zavádí posluchače do období raného středověku, do světa našich předků.

Především je to skupina, která stojí za nahráním soundtracku ke hře Zaklínač 3: Divoký hon.

Čtyřčlenná hudební skupina z jihočeského města Tábor, hrající historickou hudbu ze 13. až 16. století, tedy hudbu gotickou a raně renesanční. S otevřenou náručí nás vítají tam, kde dunění bubnů, troubení rohu, mocné tóny středověkých dud a píšťal, vrzání fiduly a niněry, rytmický atak cistry potřeba jsou. Celkový dojem umocňují písně zpívané v originálních starých, mnohdy již dávno zapomenutých jazycích.

Minstrelové Lori a Derias spolu v jedné jarní noci naprosto neplánovaně, v důsledku absintového opojení a proradnosti úplňku, přeložili do češtiny a nahráli všem zaklínačským fanouškům známou Priscillinu píseň.

Nyní se objevují rok po svém prvním koncertu na dalším Blaviconu, tentokráte s vlastní tvorbou zaměřenou právě na svět Zaklínače!

Hudební skupina Druga ve svých písních vypráví příběhy inspirované českými pověstmi a slovanskou mytologií. Samotný název skupiny vznikl volným překladem ze staroslověnského slova "přátelství". Tím chce skupina vyjádřit, že hudba je o vzájemném sdílení lidských zážitků a příběhů, jejichž podstata se nemění ani v průběhu staletí bez ohledu na vývoj technologií či dějin.

Reference

Letho z Gulety

"Loňskej ročník byl sice skvělej, ale tenhle bude určitě ještě lepší, prostě královská zábava!"

Letho z Gulety
Vařena

"Znám tvou budoucnost! Na Blavicon vysoko míříš. A tam pak hodně budeš někde! Já tam vám odpovím na Vaše věštby!"

Vařena
Thaler

"Kdo nepojede na Blavicon, je u mě zkurvenej strup!"

Thaler
Bart

"Grrrrrhghg... Já nepamatuješ, já nejseš moc chytrej. Guláš dobrej, Bart jseš hodnej..."

Bart
Gaunter O'Dimm

"Tolik smluv jsem za jeden víkend nikde jinde nesepsal. Bylo to opravdu náročné. Pro všechny."

Gaunter O'Dimm
Lambert

"Con i koncerty jsem si užil, ale lidi o mně vyprávěli takovou nepěknou básničku, a ještě k tomu nepravdivou. Takže zatím nevím, jestli se mi tam chce. Ale asi jo. A pořádně si nabrousím meče."

Lambert
Uma

"Uma, uma umaaaa. Uma? Uma umamama!"

Uma
Dudu

"Byl jsem tam už posledně, ale asi jste mě nepoznali."

Dudu
Zoltan

"Tož konečně zaséjc ňáká řácká trachtace. Prálka, pijatika, karban, u teho nemožu chyběť!"

Zoltan
Shani

"A žádné opilecké šermování! Posledně jsem tam musela dávat jednoho chlapa dohromady, a jak jsem tam pila tu medovinu, málem jsem mu přišila nohu k rameni."

Shani
Eskel

"Nikdy jsem se po tahu… neprobudil jen v podvlíkačkách. Teda až na Blaviconu. Rohatejm ženskejm já neodolám!"

Eskel
Orianna

"Děti mají pití alkoholu zakázané, ale mám já zakázané pít z dětí?"

Orianna
Filippa

"Ještě nevím, jestli dorazím. Uvidím."

Filippa
Dijkstra

"Špehové mi říkali, že to posledně bylo fakt velký. Tentokrát se tam podívám osobně, protože když se rozhoduje o osudu světa, hlava redanský rozvědky u toho přece nemůže chybět."

Dijkstra

Hlavní partneři

Partneři a sponzoři