Přepis vstupenky

Co je to přepis a jak funguje?

Pokud nemůžeš jet nebo bys rád vstupenku prodal, budeš muset vstupenku přepsat přes nás. Každou vstupenku lze přepsat jen jednou. Každá vstupenka musí být napsaná na jméno toho, kdo reálně přijede. Na místě u vstupu se totiž bude prokazovat občanským průkazem nebo jiným dokladem totožnosti.

Celý proces přepisu se zdá být komplikovaný, ale věříme, že zamezí spekulantům přeprodávat vstupenky a že se tímto na Blavicon dostanou opravdu jen ti, kteří o to mají zájem.

Přepis vstupenky je nutné učinit do 31. 3. včetně. Po tomto datu vyřizujeme přepisy individuálně a nemusíme žádosti vyhovět. Děkujeme za pochopení.

Jak vstupenku přepsat?

  1. Z e-mailové adresy, na kterou jsi lístek koupil, nám napiš e-mail, že chceš vstupenku přepsat. Potřebujeme k tomu jedinou informaci, a sice e-mailovou adresu nového majitele.
  2. My se zkontaktujeme s novým majitelem, vyžádáme si osobní údaje a necháme ho za vstupenku zaplatit na náš účet.
  3. Ve chvíli, kdy platba dorazí, dokončíme proces přepisu. Do databáze zapíšeme údaje o novém majiteli spolu s informací, že vstupenka již byla jednou přepsána, a starému majiteli vrátíme peníze.
  4. Pokud máš vstupenku fyzicky u sebe, vyřešíme situaci individuálně. Nejjednodušší je pak vstupenku zničit, poslat nám k tomu fotku a my novému majiteli vydáme novou vstupenku na místě.
  5. Náklady za poštovné a balné nevracíme.

Z výše uvedeného vyplývá, že není možné nakoupit více jednodenních lístků, nechat si je poslat poštou a rozdat je mezi známé, kteří zrovna budou mít čas. Na místě je nevpustíme, pokud nebude přepis učiněn včas a lístek nebude napsaný na jejich jméno!

Přepis vstupenky je nutné učinit do 31. 3. včetně. Po tomto datu vyřizujeme přepisy individuálně a nemusíme žádosti vyhovět. Děkujeme za pochopení.

Percival je skupina z Polska, která hraje hudbu vycházející z vikinských a slovanských tradic. Jejich repertoár se skládá jak z lidových písní, tak i z vlastních skladeb a zavádí posluchače do období raného středověku, do světa našich předků.

Především je to skupina, která stojí za nahráním soundtracku ke hře Zaklínač 3: Divoký hon.

Żywiołak pochází z Polska a má za sebou dlouhou hudební historii. Hraje písně různých žánrů, nejčastěji ale jde o středověko-folkové zasazení. Texty čerpají ze slovanských tradic. Folková část smíchaná s tvrdšími tóny vytváří unikátní hudební směsici.

Jeden kmen je český projekt spojující výtvarné, divadelní a hudební prvky. Těšit se můžete na temnou muziku zpívanou skřetí černou řečí. Čeká vás nezapomenutelný celkový zážitek.

Slovenská kapela Strigoň začínala hraním cover verzí písniček od skupiny Percival, dnes již mají i vlastní tvorbu. Silnou inspirací je pro ně slovanská folková scéna, irské rytmy, středověká hudba a svět fantasy.

Skupina PerKelt hraje tzv. pohanský speed folk, původně pochází z Čech, ale nyní jde o anglickou kapelu. Základní nástroje jsou kytara, flétna, buben nebo perkuse. Značnou roli v jejich muzice pak tvoří zpěv a rychlostní dynamika písní. Těšit se můžete nejen na koncert na pódiu, ale i na každonoční vystoupení v krčmě!

Čtyřčlenná hudební skupina z jihočeského města Tábor, hrající historickou hudbu ze 13. až 16. století, tedy hudbu gotickou a raně renesanční. S otevřenou náručí nás vítají tam, kde dunění bubnů, troubení rohu, mocné tóny středověkých dud a píšťal, vrzání fiduly a niněry, rytmický atak cistry potřeba jsou. Celkový dojem umocňují písně zpívané v originálních starých, mnohdy již dávno zapomenutých jazycích.

Hudební skupina Druga ve svých písních vypráví příběhy inspirované českými pověstmi a slovanskou mytologií. Samotný název skupiny vznikl volným překladem ze staroslovanského slova "přátelství". Tím chce skupina vyjádřit, že hudba je o vzájemném sdílení lidských zážitků a příběhů, jejichž podstata se nemění ani v průběhu staletí bez ohledu na vývoj technologií či dějin.

Říkají o nás

Crach an Craite

"Je třeba rozhodnout o budoucnosti celého Skellige! A nakopat přitom pár Nilfgaarďanů..."

Crach an Craite
Birna Bran

"Blavicon prý dokáže být královský masakr. To si nenechám ujít."

Birna Bran
Udalryk

"Pokusím se sjednotit celé Skellige. Ale jedním okem budu určitě pokukovat po medovině."

Udalryk
Šílený Lugoš

"Po ránu tam prej bejvá tolik lidí modrejch v obličeji, až se bojím, že mezi nima ztratím synka."

Šílený Lugoš
Myšilov

"Ze všeho nejdůležitější je rovnováha. To znamená ten správný poměr medoviny a krve v žilách."

Myšilov
Radovid

"Pojeď na Blavicon, říkali... Bude to sranda, říkali... Bylo to tam fajn, ale i tak jsem z toho ještě pořád trochu otrávenej."

Radovid
Hjalmar an Craite

"Nejlepší lék na ranní kocovinu je boj s ledovým obrem. Medoviny je dost, ale těch obrů už moc nezbejvá..."

Hjalmar an Craite
Ledový obr

"Já jít taky. Undvik nuda. Blavicon spousta lidů já třískat."

Ledový obr
Holger Černá ruka

"Co se nedá sníst, vypít nebo znásilnit, to se musí vyšňupat!"

Holger Černá ruka
Anna Henrietta

"Blavicon byl exkluzivní! Skvělé víno, dobré jídlo, hudba a tanec! Nádhera! Jen jsem tam v tom všem tak trochu ztratila hlavu."

Anna Henrietta
Marigold

"Runda pro všechny! Heeeeeeej!"

Marigold
Berserk

"Hlavně nám nikdo do medoviny neházejte žádný houby."

Berserk

Hlavní partneři

Partneři a sponzoři